Wpis

czwartek, 30 maja 2013

Kredyt bez zaświadczeń

 

Niezwykle wiele osób stwierdza, iż wielokrotnie kredyt na dowód może wydać się przydatny. Jest to kredyt, który przydzielają głównie firmy pozabankowe, choć teraz również o wiele więcej banków decyduje się na udzielanie pewnych kwot pieniężnych bez poręczycieli i różnorakich zabezpieczeń.

 

 

Częstokroć jednak kierując się do tradycyjnego banku trzeba liczyć się z koniecznością spełnienia bardzo wielu warunków i okazania dowodu ujawniającego naszą wypłacalność. Kredyt na dowód to bez wątpienia niezawodna wygoda i ułatwienie dla wszystkich chcących otrzymać kredyt. Zazwyczaj instytucje parabankowe wymagają od kredytobiorców okazania samego dowodu tożsamości. Nie ma obowiązku składania oświadczeń dotyczących zatrudnienia. Zminimalizowane są także różnorakie formalności, a także nie są istotne informacje z BIK-u. Firma udzielając kredytu na dowód może sprawdzić naszą historię kredytową, jednakże jest to pomijane. Korzyścią z takiego kredytu jest również wydania otrzymanej sumy na wszelakie cele. Zabiegając o kredyt nie musimy bowiem zdradzać celu, na który chcemy wydać pozyskane pieniądze.

 

 

Pożyczkobiorca nie sprawdza, czy pożyczkę pragniemy wydać na spłatę dotychczasowych długów, lub też przeznaczymy ją na wakacje czy sprzęt. Czasami kredyt można dostać wchodząc na witrynę internetową danej firmy, lub też idąc osobiście do placówki, gdzie decyzja o przydzieleniu kredytu podejmowana jest zazwyczaj natychmiast. Jak się zatem przekonujemy jest to niezwykle ciekawy produkt finansowy w momencie, kiedy wymagamy pieniędzy bardzo szybko, a jednocześnie mamy świadomość, iż tradycyjny bank zapewne nie przyzna nam przydatnej pożyczki lub mamy już inne zobowiązania.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
casphistfolna1981
Czas publikacji:
czwartek, 30 maja 2013 13:16

Polecane wpisy